Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Tel.: +48 (22) 115 32 64              E-mail: biuro@protegosecurity.eu            Nr koncesji MSWiA:  L-0322/13

 

Full range of...

SECURITY SERVICE ONLY WITH US!


WIĘCEJ

Close...

PROTECTION WITH OUR COMPANY!


WIĘCEJ

We ensure...

YOUR SAFETY!


WIĘCEJ

ZABEZPIECZANIE IMPREZ

Zapraszamy do współpracy w zabezpieczeniu: koncertów, wydarzeń artystycznych, imprez plenerowych,

imprez integracyjnych, zawodów sportowych itp.

Ze swojej strony przekazujemy klientowi dane potrzebne do planów ochrony wymaganych przez policję. Przeprowadzamy analizę potencjalnych zagrożeń i wskazujemy miejsca niebezpieczne, na które należy zwrócić szczególną uwagę. W razie potrzeby organizowane są wspólne odprawy.

 

W trakcie takich imprez nasz wyszkolony personel :

• posiada certyfikaty uprawniające do ochrony imprez masowych,

• posiada nowoczesne środki łączności bezdotykowej,

• posiada samochody patrolowe – jeśli jest taka potrzeba,

• jest umundurowany lub/i ubrany w odzież cywilną

 

W przypadku ochrony dyskotek i koncertów pracownicy ochrony muszą wykazywać specjalne predyspozycje: 

• umiejętność obserwacji,

• negocjacji,

 odpowiedniej,

• szybkiej reakcji

 

Ochrona i zabezpieczenie imprez (zarówno imprez masowych, jak i innych wydarzeń wymagających ochrony) stawia przed organizatorami i firmą ochrony szczególne wymagania. Wynikają one zarówno w przepisów prawnych, jak i szczególnego charakteru imprez i niestandardowych zagrożeń, jakie mogą wystąpić. Bardzo ważny jest odpowiedni dobór i szkolenie pracowników ochrony obsługujących tego rodzaju wydarzenia.

 

Opracowując szczegółowy plan ochrony staramy się na możliwie wczesnym etapie nawiązać ścisłą współpracę z Organizatorami. Plan uwzględnia stopień zagrożenia i ilość uczestników oraz pozwala na dopasowanie środków ochrony do wielkości obiektu. Uzgadniamy także sposób umundurowania pracowników ochrony (garnitur, mundur etc.) oraz ewentualne szczególne wymagania Organizatora wobec pracowników.

  

Ochrona imprez masowych (w tym również meczów piłki nożnej), oraz imprez rekreacyjnych stanowi naszą specjalność. Dysponujemy liczną kadrą przeszkolonych pracowników z dużym doświadczeniem przy zabezpieczaniu różnego rodzaju imprez, co pozwala nam na wykonanie każdego zlecenia na bardzo wysokim poziomie. Nasi pracownicy są jednolicie umundurowani i oznaczeni, posiadają wszelkie niezbędne wyposażenie. Do realizacji tej grupy usług wyznaczamy pracowników, którzy odbyli stosowne, wymagane prawem szkolenie z zakresu zabezpieczenia imprez masowych, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz czynnie uczestniczą w zajęciach doszkalających.

Na życzenie Klienta  wykonujemy pełną dokumentację niezbędną do uzyskania zezwolenia na imprezę masową. Prowadzimy w Państwa imieniu rozmowy z takimi instytucjami publicznymi jak: Policja, Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe, Sanepid, Urząd Miasta.

Podobnie jak w innych rodzajach zadań, także i przy ochronie imprez bierzemy pod uwagę specyfikę miejsca, spodziewaną liczebność publiczności, potencjalne zagrożenia oraz inne okoliczności mające wpływ na bezpieczeństwo imprezy. Posługujemy się środkami przymusu bezpośredniego, środkami łączności radiowej pracującej na wydzielonym paśmie pozwalające na sprawną koordynację działań, sprzętem logistycznym oraz dodatkowymi zabezpieczeniami (bramki, płotki zaporowe itp.).Eliminujemy możliwość wystąpienia podczas imprezy aktów agresji. Współpracujemy ze służbami publicznymi.